Projekt „Zdalna Szkoła” jest odpowiedzią na sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem. Zamknięcie placówek oświatowych na wiele tygodni wymusiło nowe standardy prowadzenia zajęć edukacyjnych. Uczniowie zamiast w szkolnych ławach zasiadają przed monitorami komputerów. Niestety, niektórzy nie posiadają sprzętu, na którym mogą realizować podstawy programowe.

W ramach projektu otrzymaliśmy 2 laptopy z przeznaczeniem dla uczniów, którzy nie posiadają sprzętu umożliwiającego im realizację zdalnych lekcji. Laptopy te zostaną wypożyczone uczniom na czas nauczania na odległość po zawarciu umowy użyczenia sprzętu do nauki zdalnej.

Wniosek o laptop można złożyć do 15 maja 2020 r. /piątek/ do godz. 14.00:

- w sekretariacie Szkoły w godz. 9.00 – 14.00

Pobierz wniosek: wniosek

Wnioski rozpatrzy powołana komisja.

Informacja o wyniku pracy komisji zostanie przesłana na adres e-mail wnioskodawcy.

Zasady przetwarzania danych osobowych
w Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa 2014-2020