headerimg

 

Gra – Akcja – Integracja

16. czerwca 2023 r. odbyło się uroczyste otwarcie Kącika Relaksu i Gier Planszowych, który został utworzony dzięki realizacji projektu „Gra – Akcja – Integracja”, mającego na celu zwiększenie aktywności i integracji uczniów naszej Szkoły.

Projekt realizowany był w ramach konkursu ogłoszonego przez Burmistrza Gminy Kozienice dla Samorządów Uczniowskich pn. „Fundusz Samorządów Uczniowskich” i dofinansowany w kwocie 2 000 zł. Jego celem jest aktywizowanie Samorządów Uczniowskich do działania na rzecz społeczności szkolnej poprzez wsparcie inicjatyw w różnych obszarach.

Dzięki współpracy Samorządu Uczniowskiego z Dyrektor Szkoły i Radą Rodziców udało się utworzyć miejsce, które będzie służyć relaksowi i integracji uczniów w czasie przerw międzylekcyjnych.

W ostatnim tygodniu roku szkolnego 2022/2023 kącik cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów – już rozstrzygnięto tu konkursy szachowe, których zwycięzcy odebrali nagrody, uczniowie przygotowali informacje dotyczące bezpiecznych wakacji.

Po wakacjach z pewnością również będzie tętnił życiem.

Gratulujemy uczniom i opiekunom Samorządu Uczniowskiego realizacji pięknego i potrzebnego projektu.

Dziękujemy organizatorowi Konkursu - Burmistrzowi Gminy Kozienice p. Piotrowi Kozłowskiemu - za finansowe wsparcie w ramach projektu

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

 

Copyright © 2024 by Publiczna Szkoła Podstawowa im. bp. Jana Chrapka w Świerżach Górnych
All Rights Reserved

Copyright © 2024 Free Joomla! 4 templates / Design by LTheme
Free Joomla templates by Ltheme