24 października odbyła sie dyskoteka otrzęsinowa. Za motyw przewodni posłużyła bajka pt. „Tabaluga”. Uczniowie z klas drugich, bo oni organizowali otrzęsiny młodszych kolegów, przebierali się za bohaterów z tej bajki. Zaproponowano różne zabawy i przeróżne potrawy - jeśli można to tak nazwać, bo do jedzenia zaserwowano pierwszoklasistom nie wiadomo co.
Były to jakieś dziwne mieszanki produktów bardziej i mniej jadalnych – otrząsani znieśli je dzielnie. „Młodzi” wprowadzani w świat gimnazjalistów musieli również narysować portret swojego wychowawcy. Nauczyciele niech się nie obawiają - nie umieścimy ich podobizn w galerii.
Na tę dyskotekę przyszło wielu uczniów i bawili się świetnie. Teraz czekamy na Andrzejki!!!